У Кафедральному соборі Всіх святих землі Волинської звершили Всенічне бдіння архієрейським чином напередодні престольного свята

22 жовтня, опісля традиційної Хресної ходи вулицями міста Луцька, у тимчасовому приміщенні Кафедрального собору на честь Всіх святих землі Волинської було звершено Всенічне бдіння з нагоди престольного свята. Богослужіння звершили вікарій Київської митрополії архієпископ Бучанський Пантелеімон та керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл. Архієреям співслужили священнослужителі Волинської та інших єпархій Української Православної Церкви.

Завтра, 23 жовтня, Волинська єпархія продовжить святкування свята Собору Волинських святих Божественною літургією, яка розпочнеться у Кафедральному соборі о 9-й годині ранку.