Священики Волинської єпархії УПЦ вшанували розстріляних в’язнів Луцької тюрми

12 жовтня 2017 року в Луцьку перепоховали знайдені цього літа рештки тіл в’язнів міської тюрми, розстріляних у червні 1941 року НКВС. В одному з поховань виявили останки 107 чоловік, котрі знайшли цього дня місце свого останнього спокою на території Старого міста.

Серед представників громадськості та небайдужих до трагічної історії свого краю громадян до церемонії перепоховання долучилися священнослужителі Волинської єпархії УПЦ: проректор Волинської духовної семінарії з наукової роботи протоієрей Олександр Богданов, клірик Свято-Покровського кафедрального храму священик Андрій Кузло, клірик Хрестовоздвиженського храму міста Луцька протоієрей Роман Якубович.

Цього дня сумними спогадами та переказами вцілілих в’язнів ділились присутні краєзнавці та історики. Відомо, що нині ніхто не може достовірно сказати, скільки саме загиблих побачили стіни Луцької тюрми у 1941 році. Рештки віднайдених 107 людей поховали у спільній могилі, імена двох чоловік вдалося встановити.