Голова єпархіального відділу катехізації взяв участь у роботі ХІІІ Всеукраїнської конференції Синодального молодіжного відділу УПЦ

До 5 жовтня 2017 року в Бердянську тривала ХІІІ Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних відділів та організацій у справах молоді Української Православної Церкви. Про це повідомляє Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. Цей форум проводиться двічі на рік, цього разу понад вісімдесят учасників з усієї України приймала Бердянська єпархія УПЦ.

Серед інших участь у конференції взяв голова відділу катехізації Волинської єпархії УПЦ священик Віктор Мартинюк. Під час робочих засідань представники єпархіальних відділів виступали з доповідями, обмінювались напрацюваннями та ідеями з різноманітних питань роботи з молоддю.

Благословення організаторам та гостям надав Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій, котрий зазначив, що вважає цей напрямок діяльності дуже важливим для всього суспільства.