У Луцьку прощаються з Почесним ректором Волинської духовної семінарії протоієреєм Петром Влодеком

8 жовтня 2017 року священнослужителі та парафіяни Української Православної Церкви прощались зі спочилим Почесним ректором Волинської духовної семінарії протоієреєм Петром Влодеком.

Днем раніше зупинилось його земне життя, яке тривало 93 достойних наслідування роки. Кожного дня священнослужитель був взірцем того, як потрібно сумлінно виконувати свій обов’язок перед людьми та славити Господа своїми вчинками.

У неділю, 8 жовтня, труну з тілом спочилого священика перенесли від його скромної оселі біля Свято-Покровського кафедрального храму до приміщення Волинської духовної семінарії.

Тут, у семінарському храмі на честь святих рівноапостольних Мефодія та Кирила, було відправлено Всенічне бдіння з нагоди дня пам’яті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова.

Опісля Всенічного бдіння, панахиду за спочилим звершив митрополит Житомирський і Новоградський Никодим, який прибув попрощатись з видатним волинським православним священнослужителем.

Наступного дня, 9 жовтня, о 9 ранку розпочнеться заупокійна Літургія та буде звершений чин похорону.