Керуючий Волинською єпархією УПЦ відвідав Камінь-Каширське благочиння

3 жовтня 2017 року Преосвященніший Нафанаїл, єпископ Волинський і Луцький, відвідав Камінь-Каширську округу, де цього дня тривали збори духовенства. Про архіпастирський візит повідомляється на сайті благочиння.

Зустріч з владикою відбулась у храмі Різдва Пресвятої Богородиці міста Каменя-Каширського. Під час зібрання священиків благочинний протоієрей Стефан Михалюк говорив про актуальні питання духовного життя парафій округи. Йшлося, зокрема, про те, як плануватиметься та проводитиметься черговий, п’ятий благодійний Різдвяний концерт, котрий запланований на 14 січня 2018 року.

Окрім того, в період Різдвяного посту в храмах Камінь-Каширського благочиння збиратимуть пожертви для сімей загиблих у зоні АТО, для сиріт та дітей, котрі потрапили у скрутні обставини.

Єпископ Нафанаїл звернувся до духовенства з настановою та закликав усіх священнослужителів достойно нести свій хрест і бути справжніми духовними пастирями для своїх громад.