Громада УПЦ селища Мар’янівка відзначила своє престольне свято

9 серпня 2017 року православна громада селища Мар’янівка (Мар’янівське благочиння, Горохівський район) вшанувала свого небесного покровителя, святого великомученика Пантелеймона. Про урочисте святкування повідомляє сайт Горохівського благочиння Волинської єпархії УПЦ.

Це порівняно новий храм, який відзначає свою другу Пасху лише п’ять років. Для прихожан це дуже визначна дата, адже разом зі своїм настоятелем, протоієреєм Ігорем Клачуком, віряни доклали великих зусиль, щоб збудувати та облаштувати свою церковку.

З благословення Преосвященнішого Нафанаїла, єпископа Волинського і Луцького, Божественну літургію очолив настоятель храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці села Цегів протоієрей Олександр Солодуха. Йому співслужило духовенство навколишніх сіл.

Проповідь виголосив настоятель Свято-Михайлівського храму села Несвіч Луцького району, уродженець Горохівщини протоієрей Миколай Ковальчук. Після Богослужіння відбулась хресна хода навколо храму, яку очолив благочинний Мар’янівської округи протоієрей Миколай Черняк, та був відслужений молебень до покровителя місцевої громади святого великомученика Пантелеймона, з особливою молитвою за лікарів, котра цього дня, з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія, лунає до Всевишнього в усіх православних храмах України.