Громада УПЦ Каменя-Каширського вшанувала пам’ять святого пророка Іллі

2 серпня – особливий день для православних вірян міста Камінь-Каширський, адже цього дня Церква вшановує величного святого – пророка Божого Іллю, котрий є небесним покровителем цього краю. Рано-вранці на церковному подвір’ї Свято-Іллінського храму розпочалося святкове Богослужіння, до якого прийшли кілька тисяч жителів міста, щоб на місці колишнього давнього храму молитовно вшанувати свого святого. Про це повідомляє сайт Камінь-Каширського благочиння.

З благословення Преосвященнішого Нафанаїла, єпископа Волинського і Луцького, урочисту Літургію очолив настоятель храму, митрофорний протоієрей Стефан Михалюк, котрому співслужили запрошені священнослужителі.

Після завершення Богослужіння відбувся молебень перед іконою пророка Іллі, отець благочинний привітав усіх присутніх зі святом.