Єпископ Нафанаїл очолив Богослужіння у храмі села Носачевичі Рожищенського благочиння

4 серпня 2017 року керуючий Волинською єпархією УПЦ Преосвященніший Нафанаїл очолив Богослужіння у храмі на честь святої рівноапостольної Марії Магдалини в селі Носачевичі Рожищенського району. Владиці співслужив сонм священиків разом з настоятелем місцевої громади УПЦ протоієреєм Олександром Михалевським.

У цей день Православна Церква вшановує пам’ять святої рівноапостольної мироносиці Марії Магдалини. Саме цього дня громада УПЦ села Носачевичі відзначає своє престольне свято.

Опісля богослужіння настоятель громади подякував владиці Нафанаїлу за візит і радість спільної молитви. В свою чергу керуючий єпархією висловив вдячність отцю Олександру та віруючим села Носачевичі за віру та любов до Бога і Церкви.