Делегація Волинської єпархії УПЦ взяла участь у православних урочистостях у Польщі

На запрошення Польської Православної Церкви, з благословення Преосвященнішого Нафанаїла, єпископа Волинського і Луцького, четверо священнослужителів Волинської єпархії УПЦ взяли участь у спільних для України та Польщі урочистих заходах, присвячених пам’яті трагічної операції «Вісла». Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook священик з міста Горохів Андрій Гаврилюк, котрий перебував у ці дні у Польщі разом з ієромонахом Іллею (Вишневським), ієреями Романом Гелетою та Олександром Шинкаруком.

Вшанування сімдесятої річниці операції «Вісла» було завершене Божественною літургією, присвяченою також дню пам’яті преподобного Серафима Саровського. Богослужіння тривало в обителі, названій на честь святого.

Цього дня на Літургії служили п’ятеро архієреїв, близько сотні священнослужителів, та молились більше тисячі паломників, котрі прибули до монастиря, щоб присвятити молитву трагічним подіям, які пережито православними жителями Польщі у післявоєнний час.

Українські священики взяли участь у дуже важливій та величній події, зокрема, для православних жителів Польщі.