У селі Раків Ліс Камінь-Каширського благочиння працював дитячий табір «Стежинка Любові»

Протягом 30 липня – 1 серпня у селі Раків Ліс, з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, в урочищі «Рови» працював дитячий християнський табір «Стежинка Любові». Як повідомляє сайт Камінь-Каширського благочиння, тут зібралось близько 90 дітей.

Перед відпочинком настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці села Раків Ліс митрофорний протоієрей Миколай Смолярчук разом із кліриком цього храму протоієреєм Ростиславом Сіжуком звершили молебень перед початком усякого доброго діла та окропили дітлахів свяченою водою, закликаючи на них Боже Благословення.

Учасники табору були поділені на 5 команд, які змагалися у різних спортивних та інтелектуальних конкурсах і вікторинах. Кожен день розпочинався та завершувався спільною молитвою, тричі на день батьки учасників табору організовували спільні трапези. Другого дня кожна команда подарувала всім присутнім театралізоване дійство.

Організатори православного дитячого табору «Стежинка Любові» висловлюють велику вдячність за допомогу та підтримку всім, хто долучився, а особливо настоятелю Свято-Георгіївського храму села Черче Михнівського благочиння священику Віктору Базюку.