Керуючий Волинською єпархією УПЦ взяв участь у торжествах з нагоди Дня Хрещення Русі у Києві

Преосвященніший Нафанаїл, єпископ Волинський і Луцький, взяв участь у торжествах з нагоди святкування Дня Хрещення Русі у Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі.

Разом з Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм, єпископатом та священнослужителями керуючий Волинською єпархією УПЦ відслужив молебень перед початком Хресної ходи, пройшов з віруючими та духовенством та згодом співслужив Предстоятелю за всенічним бдінням та ранковою Літургією.

Святкування Дня Хрещення Русі святим рівноапостольним князем Володимиром цього року зібрало, як завжди, велелюдну ходу, до якої долучились потоки вірян.

Після ходи вулицями Києва чудотворні ікони, навколо котрих згуртувались віруючі, виставлені для поклоніння у Трапезному храмі преподобних Антонія та Феодосія Печерських у Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі.