13 липня у Волинській єпархії зустрічатимуть чудотворний образ преподобного Гавриїла Ургебадзе (АНОНС)

У Луцьк знову прибуде чудотворна ікона преподобного Гавриїла Ургебадзе: протягом трьох днів, починаючи з четверга, 13 липня, святиня перебуватиме у тимчасовому приміщенні кафедрального собору Всіх святих землі Волинської.

Цього року чудотворний образ грузинського святого вже перебував на території Волинської єпархії УПЦ. 6 квітня ікону привезли до Свято-Покровського храму села Піддубці Луцького району.

Доступ до образу буде відкритий для всіх бажаючих приклонитись до всесвітньо відомої святині.

Преподобний Гавриїл Ургебадзе – грузинський подвижник ХХ століття, він увірував всупереч тому, що народився у родині комуністів та майже до кінця життя змушений був опиратись атеїстичному режиму. Священний Синод Грузинської Православної Церкви прославив старця Гавриїла як преподобного 24 грудня 2012 року, через 17 років після смерті.

Молитви до нього, зокрема, линуть заради підтримки й заступництва за онкологічних хворих. Зафіксовано чимало випадків дива зцілення.