Вихованці Волинської духовної семінарії здійснили піше паломництво до Почаєва

З благословення керуючого Волинською єпархією УПЦ єпископа Нафанаїла, студенти Волинської духовної семінарії на чолі зі священиком Василем Махновцем здійснили традиційне піше паломництво до Свято-Успенської Почаївської Лаври. Про це повідомляється на сайті навчального закладу.

Паломництво – це прояв смирення перед Богом. Тому у православних християн є традиція іти до святинь пішки, лікуючи свої душі і перемагаючи гординю.

Дорога студентів-паломників пролягала через парафії Горохівського та Мар’янівського благочинь,  Козацькі могили у Пляшевій. Семінаристи молились на нічній Літургії у храмі в Онишківцях, де монастир і джерело праведної Анни. Крім цього студенти співали богослужіння у Свято-Богоявленському монастирі у Кременці. На сам кінець юнаки побували в самій Почаївській Лаврі та у Свято-Духівському скиті.