У селі Звиняче Горохівського благочиння помолились за спокій душі воїна ЗСУ

17 червня настоятель Свято-Миколаївського храму села Звиняче Горохівського району священик Сергій Бачинський звершив заупокійну Літургію за спокій душі воїна Андрія Ліщини, молодшого сержанта Збройних сил України, котрий загинув рік тому у зоні проведення АТО. Про це повідомляє сайт Горохівського благочиння.

Настоятелю співслужили родичі загиблого захисника, священики Волинської єпархії УПЦ – отець Михайло Анісімов з селища Колки та отець Миколай Жученя з села Залісці Рожищенського району.

Житель села Звиняче Андрій Ліщина загинув від вибуху міни поблизу міста Авдіївка Донецької області. 20 червня 2017 року виповниться рік від дня його смерті. Усі присутні на Богослужінні – майже усе село – молилися у цей день за упокій душі воїна у Царстві Небесному та просили Господа послати мир нашій країні.

Священики освятили пам’ятник воїну на сільському кладовищі та відслужили літію за загиблого захисника.