Волинська єпархія запрошує на VІІ Всеукраїнській фестиваль духовної пісні «Благовіст»

11 червня Луцьк прийматиме учасників VІІ Всеукраїнського благодійного фестивалю духовної пісні «Благовіст». З благословення керуючого Волинською єпархією УПЦ єпископа Нафанаїла, авторський єпархіальний проект відкриється зі спільного ранкового Богослужіння в усіх храмах та приходах, а після Літургії священики та громади єпархії помоляться за всіх, хто позбавлений батьківської опіки.

З 13:00 у Палаці культури міста Луцька та на Театральному майдані триватиме розважальна програма для дітей. До неї включена вистава «Гра у радість», різноманітні ігри та майстер-класи.

З 18:00 у приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру розпочнеться концертна програма за участю церковних хорів Волинської єпархії та гостей фестивалю.

Організатори запрошують усіх до участі та висвітлення події.