Священики Волинської єпархії відслужили молебень у древньому храмі Іоанна Богослова у замку Любарта

21 травня, у день пам’яті про святого апостола Іоанна Богослова, священнослужителі Волинської єпархії УПЦ відслужили молебень на території найдавнішого православного храму Луцька, названого на честь євангеліста Іоанна.

Богослужіння очолив ректор Волинської духовної семінарії протоієрей Рустік Капауз; йому співслужив клірик храму на честь святих Кирила і Мефодія Волинської духовної семінарії протоієрей Іоанн Нідзєльський.

Частково збережена будівля храму Іоанна Богослова – найдавніша кам’яна споруда міста Луцька, перший храм міста, котрий датується 1175-1180 роками. Церква була дуже високою, з унікальною архітектурою, та відігравала дуже значну роль у політичному і світському житті Волині.