УВАГА! 18 травня на Київському майдані Луцька відбудеться молитовне стояння проти ухвалення антицерковних законопроектів

18 травня 2017 року об 11:00 на Київському майдані навпроти приміщення Волинської облдержадміністрації відбудеться молебень за мир в Україні та молитовне стояння проти прийняття скандальних антицерковних законопроектів № 4128 та № 4511, які планують ухвалити у Верховній Раді того ж дня.

Аналогічні заходи триватимуть по всій Україні. Варто зазначити, що ухвалення законопроектів № 4128 та № 4511, повністю знівелює задеклароване Конституцією України право громадян на свободу віросповідання, узаконюючи втручання чиновників у життя церковних громад.

В цій надскладній ситуації, молитва залишається єдиною силою, здатною перемогти всі випробування, які сьогодні випадають на долю нашої Церкви. “Не бійся мале стадо! Бо Отець ваш благозволив дати вам Царство!” (Лк. 12:32).