Радість Воскресіння Христового – разом з віруючою молоддю

У пасхальні дні, коли вся православна спільнота радіє святу Воскресіння Христового, духовні наставники молодіжних православних об’єднань та недільних шкіл разом відзначають Великдень. Нинішня Пасха не стала винятком, і активні священики й «молодіжки» Волинської єпархії влаштовують традиційні великодні ігри та розваги.

На території Волинської духовної семінарії тривали пасхальні святкування вихованців недільної школи при Свято-Покровському кафедральному храмі. Діти зустрілись, щоб привітати одне одного з Великоднем, влаштувати спортивні розваги, пригоститись та прославити Воскресіння Христове.

Цього ж дня у місті Горохів відсвяткували Пасху учні та духовні наставники недільної школи при місцевому храмі УПЦ. Фотографіями зі свята поділився священик Андрій Гаврилюк.