Волинську єпархію відвідала православна молодь з Польщі

Священики Волинської єпархії УПЦ прийняли у гості делегацію православної молоді, прихожан Польської Православної Церкви. Зустріч організували у єпархіальному молодіжному відділі, на чолі з ієромонахом Іллею (Вишневським).

До Луцька завітали юнаки і юнки, прихожани Білостоцько-Гданської єпархії Польської Православної Церкви, яких супроводжували їхні духівники, Марек Вавренюк та Петр Кірилюк.

Разом з представниками луцьких православних «молодіжок» та священиками Волинської єпархії Української Православної Церкви польська делегація відвідала пам’ятні історичні місця, побувала у замку Любарта, у Музеї волинської ікони.

Польська Православна Церква – друга за величиною конфесія у Польщі, кількість її прихожан перевищує 0,5 мільйона осіб. Вона має парафії, об’єднані у шість єпархій, та кілька приходів за кордоном, зокрема, у Бразилії.