Спортивне свято до Дня православної молоді

Спортивні розваги та змагання зібрали учасників Дня православної молоді у приміщенні луцького спортивного комплексу «Динамо». Спорт як складова здорового способу життя постійно пропагується на молодіжних заходах Волинської єпархії Української Православної Церкви.

У програмі Дня православної молоді 16 лютого 2017 року були зазначені традиційні спортивні заходи та ігри. Звична атмосфера «для своїх» та давня дружба перетворили веселі змагання на майже сімейну розвагу.

Оцінював досягнення учасників естафет голова єпархіального Молодіжного відділу ієромонах Ілля (Вишневський).

З його слів, нині у Волинській єпархії УПЦ працює 15 молодіжних об’єднань, кожне з них є автономним: має свого керівника, статут, програмні засади та методику залучення молоді до церковного життя.

Однак є кілька основних єпархіальних заходів, котрі щороку єднають такі різні «молодіжки» та їхніх учасників:

• Православний кінофестиваль;
  • Табір «Фавор»;
  • Табір «Патріотичний зліт»;
  • День православної молоді.

Окремі благочиння є дуже активними у цьому плані, маючи навіть по кілька молодіжних гуртів. Православна молодь є талановитою, щирою, активною, ці юнаки та дівчата самі проводять різноманітні заходи і ведуть заняття парафіяльних недільних шкіл.

А для учасників цьогорічних спортивних змагань організатори підготували спеціальні подарунки.