Престольне свято у Новоставі

Свято Успіння Пресвятої Богородиці належить до найбільших свят церковного року. Особливо улюбленим воно є православними України, а у православній Греції його навіть називать «літньою Пасхою». Такою літньою «другою Пасхою» є це свято  для православної громади села Новостав Луцького районного благочиння, адже  цього дня вона відзначає престольне свято свого Свято-Успенського храму.

В день храмового празника Божественну Літургію у новоставському Свято-Успенському храмі очолив, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук. Йому співслужили настоятель парафії протоієрей Сергій Миронюк, настоятель  парафії села Голишів Луцького районного благочиння протоієрей Валентин Шандалюк, настоятель парафії села Розничі Колківського благочиння священик Микола Новосад, клірики Свято-Покрвоського кафедрального храму протоієрей Олександр Федчук та диякон Андрій Кузло.

Зі словом проповіді до вірних звернувся священик Микола Новосад.

Своєю чергою, речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук переказав настоятелю та парафіянам благословення і вітання від митрополита Волинського і Луцького Ніфонта та вікарія Волинської єпархії єископа Камінь-Каширського Нафанаїла. Отець Валентин також зауважив, що стараннями настоятеля новоставський Свято-Успенський храм є дуже благоустроєним, при храмі  діє чудова недільна школа, а місцеві православні  особливо люблять свого батюшку.

Речник єпархії також привітав зі святом голову місцевої сільради, який також був присутнім за богослужінням.