Священнослужителі Волинської єпархії привітали із Днем народження ректора СНУ ім. Лесі Українки Ігоря Коцана

Днями свій 56-й День народження відзначив ректор СНУ ім. Лесі Українки Ігор Коцан. Зі святом його, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, привітали речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук, клірик Свято-Покровського кафедрального храму протоієрей Петро Муляр, голова єпархіального відділу «Церква і суспільство» протоієрей Олександр Богданов, голова єпархіального відділу з співпраці з ЗСУ та іншими військовими формуваннями протоієрей Олександр Мазурак, та голова єпархіального молодіжного відділу ієромонах Ілля (Вишневський).

Священики переказали ректору провідного вишу Волині благословення і вітання від митрополита Волинського і Луцького Ніфонта та вікарія Волинської єпархії єпископа Камінь-Каширського Нафанаїла та побажали Божого благословення у трудах на ниві освіти і науки.