Вікарій Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Нафанаїл звершив дияконську хіротонію над випускником ВДС Романом Новаком

У неділю 21 серпня під час Божественної Літургії, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, вікарій Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Нафанаїл звершив дияконську хіротонію над випускником ВДС Романом Новаком.

Перед Божественною Літургією владика звершив над Романом Новаком хіротесію у чтеця  й іподиякона.

Під час Божественної Літургії, після Євхаристійного канону і перед просительною єктенією та співом молитви «Отче наш», була звершена дияконська хіротонія.

Владика Нафанаїл також побажав диякону Роману Новаку Божого благословення на шляху служіння Церкві Христовій у священному сані.