Волиняни із вадами зору вирушили у паломництво до Свято-Успенської Почаївської Лаври

«Джерелом зцілення і віри Православної утвердженням» називається Почаївська ікона Божої Матері у кондаку цій святині. Паломництво до найбішої свяині історичної Волині – Свято-Успенської Почаївської Лаври є улюбленою благочестивою традицією православних нашого краю. Особливо корисні такі прощі для тих, хто із вірою сподіваються на полегшення та зцілення душевних і тілесних немочей, бажають укріплення ті зміцнення своєї віри.

16 серпня, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта,  паломництво до Свято-Успенської Почаївської Лаври розпочали учасники Волинської обласної організації УТОС. Прочани вирушили до Почаєва разом із духівником луцького осередку настоятелем Свято-Катерининського храму села Великий Омеляник священиком Володимиром Гринюком.

Перед виїздом до Почаївської Лаври  отець Володимир Гринюк також відслужив Молебень за подорожуючих біля Свято-Покровського кафедрального храму.