Паломництво по святих місцях Одещини

Відбулася паломницька поїздка по храмах та монастирях Одеси, яку очолив настоятель Свято-Петро-Павлівського храму протоієрей Богдан Линник, голова паломницького відділу. Відвідали монастир пророка Ілії, де помазалися святою оливою та приклались до святих мощей Гавриїла Афонського; хреста, який він тримав в руках; мощей ігуменії Севери; копії Плащаниці Господньої із частичкою від оригіналу; різних святих, мощі яких освячують цей монастир. Наступним відвідали Свято-Пантелеймонівський монастир, приклонилися до його святинь, а також спробували монастирської їжі у трапезній святої обителі.

Вперше мали можливість приклонитися у Архангело-Михайлівському жіночому монастирі особливим святиням, зокрема “Іконі бідняка”, що мироточить. Після чого матушка Клавдія провела цікаву екскурсію з розповіддю про монастир. Далі всі ми відвідали Свято-Троїцький Собор міста Одеси. Свято-Троїцький Собор – особливий. Побували на могилці схіархімандрита Іони та приклонилися до його святих мощей. І знову особливе місце дає людині можливість задуматися над своїм життям споглядаючи на могили святих.