День пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира: настоятель луцького храму Всіх святих Землі Волинської протоієрей Володимир Яцишин молитовно відзначив День Ангела

28 липня наша Православна Церква вшановує великого угодника Божого – Хрестителя Русі святого рівноапостольного князя Володимира. Цього дня свій День Ангела відзначає настоятель луцького храму Всіх святих Землі Волинської протоієрей Володимир Яцишин.

Цього дня тезоіменитий протоієрей Володимир Яцишин очолив, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, Божественну Літургію у луцькому храмі ВСЗВ. Йому співслужили клірики Луцького міського благочиння.

Після Літургії  отець Володимир Яцишин очолив святковий Молебень, до якого приєднався речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

Отець Валентин Марчук переказав тезоіменитому протоієрею Володимиру Яцишину благословення і вітання від митрополита Волинського і Луцького Ніфонта та вікарія Волинської єпархії єпископа Камінь-Каширського Нафанаїла. Також речник єпархії вручив отцю Володимиру цінний подарунок – великий Служебник.