Предстоятель Української Православної Церкви відзначив ректора Луцького педколеджу високою церковною нагородою

З благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, ректор Луцького педагогічного коледжу Петро Бойчук удостоєний високої церковної нагороди Предстоятеля УПЦ – Ордена Ярослава Мудрого.

Нагороду, з благословення Предстоятеля, Петру Бойчуку вручив вікарій Київської Митрополії митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, який, у супроводі речника Волинської єпархії протоієрея Валентина Марчука, зустрівся 21 липня із ректором Луцького педколеджу.

Також митрополит передав для бібліотеки коледжу унікальне видання Богослужбового євангелія українською мовою.

На завершення владика Олександр подарував колективу солодкі подарунки.