Православний молодіжний фестиваль «Фавор»: кожного дня лунає сугуба молитва за мир в Україні

Кожен ранок і кожен вечір під час православного молодіжного фестивалю «Фавор», звісно, починається ранковими і вечірніми молитвами. Лунає також і сугуба молитва  за мир в Україні.

По завершенні молитовного правила, священик – духівник фестивалю читає вголос одну із молитов за мир в Україні, які, з благословення Предстоятеля нашої Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, благословляється для читання вірним.

Зокрема, читається учасниками фестивалю і Молитва за мир, яку Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій благословив для читання вірним в часі Всеукраїнського Хресного Ходу з миру, любові і молитви за України, який відбувається цими днями.