Триває перша зміна літнього дитячого табору при Волинській духовній семінарії

50 дітей шкільного віку з різних благочинь Волинської єпархії УПЦ нині мешкають у приміщенні Волинської духовної семінарії. Духовна школа прийняла дітей на кілька днів літнього оздоровчого табору. Буде ще і друга зміна. Духівником і керівником табору є настоятель Свято-Петро-Павлівського храму села Карпилівка Ківерцівського благочиння отець Олександр Шинкарук. Він на своїй парафії керує молодіжкою «Крила віри». У таборі він проводить з дітьми духовні бесіди, та й просто розмови: дітям  так потрібна порада  і  добре слово.

Вожатими працюють студенти семінарії та волонтери, члени православних молодіжок. Один з вожатих, Володимир Чічков каже, що чимало дітей  вже не вперше у такому таборі, і, як  кажуть  священики  з парафій,  діти просяться у  цей табір. Адже у них тут багато екскурсій, концертів, багато спілкування.