День Всіх святих у Кузнецовську: речник Волинської єпархії очолив Божественну Літургію і подарував благочинному округу факсиміле Луцького Євангелія

У неділю першу по П’ятидесятниці, в День Всіх святих, з благословення митрополита Сарненського і Поліського Анатолія, Божественну Літургію  у храмі на честь Іверської ікони Божої Матері міста Кузнецовськ Сарненської єпархії очолив речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

Йому співслужив настоятель парафії і  благочинний Кузнецовської округи протоієрей Віктор Пінчук і клірик Свято-Покровського кафедрального храму Луцька диякон Петро Провальський.

Після Літургії речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, подарував отцю Віктору Пінчуку факсимільну копію Луцького Євангелія XIV століття.