Фестиваль церковних хорів УПЦ “Пентікостія”: духовне свято розпочалося Божественною Літургією у Спасо-Преображенському соборі Києва

На свято Зішестя Святого Духа на апостолів – П’ятидесятницю, коли Православна Церква відзначає торжество на честь Святої Трійці вже традиційним для Української Православної Церкви стало проведення фестивалю церковних хорів “Пентікостія”. Власне, і назва фестивалю є грецьким словом “П’ятидестяниця”.

З благословення Предстоятеля нашої Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у дня свята Трійці цей фестиваль відбувся і цього року 19- 20 червня.

Свято церковного співу розпочалося з Божественної Літургії у Спасо-Преображенському соборі міста Києва, яку очолив вікарій Київської Митрополії митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр. Серед співслужащих владиці священнослужителів були речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук, голова відділу Волинської єпархії “Церква і медицина” протоієрей Богдан Линник, працівник Інформаційно-просвітницького відділу диякон Тарас Футрук.

Окрасою богослужіння став спів хору “Святвечір” під керівництвом настоятеля Трьохсвятительського храму Луцька протоієрея Сергія Дембовського, який, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, представляв цьогоріч на фестивалі Волинську єпархію.

ВІДЕОЗАПИС БОГОСЛУЖІННЯ