Вітання із професійним святом і побажання Божого благословення керівнику і колективу відділення Волинської обласної лікарні у Боголюбах

У цю неділю медики відзначають професійне свято. Отож, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук, голова єпархіального відділу «Церква і медицина» протоієрей Богдан Линник, настоятель луцького храму ВСЗВ протоірей Володимир Яцишин та священик Андрій Нікітіч завітали із вітаннями до відділення Волинської обласної клінічної лікарні у селі Боголюби Луцького району.

Священики переказали начмеду та колективу  цієї лікувальної установи благословення і вітання від митрополита Волинського і Луцького Ніфонта та вікарія Волинської єпархії єпископа Камінь-Каширського Нафанаїла. Вони також побажали лікарям та медпрацівникам Божого благословення та помочі у благородній справі лікування тілесних недугів.