Відпуст у Свято-Михайлівському храму села Мирне Горохівського благочиння

9 червня, на яке цьогоріч припало свято Вознесіння Господнього, є річницею освячення Свято-Михайлівської церкви села Мирне Горохівського благочиння.

Цього дня Божественну Літургію у цьому храмі очолив, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук. Йому співслужили благочинний Мар’янівської районної округи протоієрей Микола Черняк, настоятель парафії протоієрей Василь Гірник, та сонм священнослужителів.

Отець Валентин переказав отцю-настоятелю і парафіянам благословення і вітання від митрополита Волинського і Луцького Ніфонта та вікарія Волинської єпархії єпископа Камінь-Каширського Нафанаїла. Також речник єпархії і від себе особисто привітав вірних та їх душпастиря зі святом Вознесіння Господнього та річницею освячення храму.