Престольний празник Свято-Миколаївського храму села Жидичин

22 травня,  в день Перенесення чесних мощей святителя Миколая з Мир Лікійських у Барі, «другу Пасху» своєї церкви відзначили настоятель і прихожани Свято-Миколаївського храму села Жидичин Ківерцівського благочиння. Свого часу, з XIII  по початок XVII століть тут діяв православний монастир святителя Миколая. У 1227 році на паломництво сюди, зігдно літопису, прибув князь Данило Галицький. Теперішній Свято-Миколаївський храм є пам’яткою 1723 року.

В день престольного свята, Божественну Літургію очолив настоятель парафії протоієрей Володимир Гелета. Згодом до церковних торжеств приєднався, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, архімандрит Аліпій (Сапіга) який очолив Хресний хід.

Отець Аліпій переказав отцю-настоятелю і прихожанам благословення і вітання від митрополита Волинського і Луцького Ніфонта та привітав їх з престольним святом їхнього храму.