Благословення Предстоятеля родині Марчуків

Цього року 15 років виповнюється з того дня як у шлюбі поєдналися речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук і його незамінна «половинка» матінка Олена. З цієї нагоди, Предстоятель   Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, особисто привітав отця Валентина із 15-річчям подружнього життя і закликав на його родину, де виховується семеро дітей, Боже благословення.

Блаженніший також пообіцяв і подарунок до річниці весілля, який вручить один із єпископів нашої Церкви. Нагадаємо, що Предстоятель Української Православної Церкви, прийняв 11 квітня секретаря і речника Волинської єпархії протоієреїв Миколая Бондарука і Валентина Марчука, які з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, із робочим візитом відвідали Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру.