У Свято-Троїцькому храмі села Прилісне Маневиського благочиння священнослужителі Волинської єпархії звершили чин Похорону українського воїна

«Зі святими упокій», «Вічная пам’ять», – ці заупокійні піснеспіви особливо сумно і зворушливо  лунали 17 лютого у Свято-Троїцькому храмі села Прилісне Маневицького районного благочиння.

Цього дня, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта та за молитовної підтримки вікарія Волинської єпархії єпископа Камінь-Каширського Нафанаїла, священнослужителі Волинської єпархії відспівали мешканця цього села – воїна  – учасника АТО  Василя Шишолика, який пішов із життя цими днями на Луганщині.

Богослужіння очолив речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук. Йому співслужили Маневицький районний благочинний протоієрей Тарасій Огородник, настоятель парафії протоієрей Юрій Волков та сонм священнослужителів.

Речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук переказав рідним, близьким та односельчанам померлого воїна раба Божого щирі співчуття від митрополита Волинського і Луцького Ніфонта та вікарія Волинської єпархії єпископа Камінь-Каширського Нафанаїла.

У останню дорогу померлого провели тисяча чоловік. Настоятель Свято-Троїцької церкви села Прилісне протоієрей Юрій Волков також зібрав на своїй парафії кошти, щоб допомогти родині померлого.