У храмі на честь Казанської ікони Пресвятої Богородиці села Пнівно було звершено чин відспівування Воїна АТО Олександра Шеметюка

WP_20151230_010[1]26 грудня в м. Красногорівка Донецької області перестало битися серце уродженця села Волиця Камінь-Каширського району 41-річного Воїна АТО Олександра Степановича Шеметюка.

30 грудня в православному храмі села Пнівно був звершений собором духовенства чин похорону Захисника України новоспочилого Воїна Олександра. Заупокійну молитву з благословення Високопреосвященнішого Ніфонта Митрополита Волинського і Луцького очолив місцевий благочинний прот. Стефан Михалюк, з яким молилися 15 священиків і велика кількість людей, що прийшли провести в останню земну путь свого Земляка.
Зі сльозами на очах всі присутні богомольці просили в Милосердного Творця для безсмертної душі Воїна Олександра Милості Божої, Царства Небесного та прощення всіх вільних і невільних гріхів.
Вічная пам’ять Воїну Олександру!