Клірик луцького храму Всіх святих Землі Волинської освятив службові автомобілі Луцької військової частини №1141 Національної Гвардії України

7 вересня у військовій частині №1141 Нацгвардії України у місті Луцька відбувся щорічний технічний контроль техніки, тобто огляд службових автомобілів. Цього дня на цей захід завітав і клірик луцького храму Всіх святих Землі Волинської священик Георгій Віхоть, який духовно опікується цією військовою частиною.

Він підніс молитву за воїнів цього підрозділу Нацгвардії України, а також за те, щоб живими і здоровими повернулись ті з них, хто нині перебуває у зоні АТО, боронячи східні кордони  нашої Держави. Отець Георгій окропив військовослужбовців освяченою водою та вручив їм у благословення іконочки.

Батюшка також освятив службові автомобілі військової частини № 1141, і побажав військовим Божого благословення, і щоб Матір Божа завжди оберігала їх Своїм Покровом. І, що найголовніше, щоб Господь послав на нашу землю мир.