Вогонь знищив древній Свято-Іллінський храм у Камені-Каширському

WP_20150407_009[1]Цьому величному храму було вже понад 300 років… Пожежа трапилася минулої ночі. Причини трагедії мають встановити фахівці.

Храм у центрі Камені-Каширського був свідком життя не одного покоління, свідком історії містечка. Нещодавно його відремонтували… Коли горять церкви, це завжди біда не тільки для парафіян.

Чимало людей висловлюють співчуття вірним Української Православної Церкви у Камені-Каширському,  які напередодні Світлого Христового Воскресіння переживають таку безмежну біду. Проте Господь не залишить їх без Своєї милості.

Волинська єпархія УПЦ просить молитов, аби Господь зглянувся над своїми дітьми і простив нам усім гріхи наші, дав Україні мир, а людям її – душевного спокою.