Дружина Президента України Марина Порошенко подякувала духовенству Волинської єпархії за допомогу у відновленні Запорізького воєнного госпіталю

6 листопада, голова Ради Благодійного фонду Петра Порошенка, дружина Президента України Марина Порошенко, а також народні депутати: Ірина Геращенко, Марія Іонова і Борис Козир, у присутності начальника воєнного госпіталю м. Запоріжжя Ольги Чоп, колективу госпіталю й керуючого Запорізькою єпархією архієпископа Запорізького і Мелітопольського Луки, передали медичному закладу операційний стіл.

«Подальше медичне обладнання надійде на протязі місяця. Наразі в госпіталі знаходяться 50 легкопоранених, яким надається медична допомога», – розповіла начальник госпіталю Ольга Чоп.

Особливо теплі слова подяки Марина Порошенко сказала на адресу Української Православної Церкви, оскільки починаючи з кінця серпня поточного року священики та миряни Запорізької, Мукачевської, Волинської єпархій УПЦ, а також Свято-Троїцького Іонинського монастиря м. Києва підтримали відновлення воєнного госпіталю як словом, так ділом.

Дружина Президента особливо підкреслила важливу роль цієї благодійної справи, як такої, що консолідує українське суспільство.

Наразі у лікарні вже повністю відновлені операційні і деякі палати. Високі темпи ремонту медичного закладу забезпечує підтримка з боку мера Запоріжжя, Олександра Сіна, промислових підприємств міста, благодійників і волонтерів, серед яких помітну частину складають віряни Запорізької єпархії.

«Будемо вести переговори з підприємствами міста, щоб кожне з них взяло невеликий об’єм решти робіт, – сказав міський голова. – Найближчим часом Міністерство оборони України вирішить питання облаштування медичного блоку, і наш госпіталь повноцінно запрацює».

У прес-службі Запорізької єпархії швидке відновлення госпіталю майже з руїн називають ніяк інакше як «чудом».

church.ua