КОМЕНТАР. «Віруючі їдуть до Почаєва, моляться і сподіваються, що не повторяться події 90-х» — прес-секретар Волинської єпархії

Православні віруючі з Волині вирушають до Почаївської Лаври задля патрулювання та охорони монастиря.

«Вся Волинь переживає і хвилюється за найбільшу православну святиню Західної України – Почаївську Лавру. Люди налаштовані охороняти святиню. Моляться і сподіваються, що не повторяться події 90-х років», — зазначив у коментарі «Православію в Україні» прес-секретар Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

За його словами, по всіх храмах і монастирях Волині звершуються молитви про мир в Україні, припинення ворожнечі, викорінення ненависті і всілякої злоби.

Моляться також і про упокій душ усіх загиблих у міжусобній боротьбі.

Нещодавно на Волині представники духовенства зустрічалися з представниками Правого сектору, і останні запевнили, що не мають претензій до жодних конфесій, і захоплень храмів не буде.

Митрополит Луцький і Волинський Ніфонт закликав усіх вірян молитися про мир, а в разі чого ставати на захист святинь православія.